My Fan Art

My fan art-Bella Eclipse Poster

22. října 2010 v 16:20 | Carlie
Tak tady je už dlouho slibovaný "můj" fan art. Jak píšu vždycky-komentáře slušné:) Jinak, mrzí mě že jsem si zvolila tak malý formát(A4),neboť jsem musela všechno strašně smrsknout. A štve mě že se to oskenovalo tak nekvalitně:( Není tak vidět úplné stínovaní(je vidět ale na tak jak by mělo)No a váš názor? Líbí? Pište, pište a pište:)
Vaše Carlie (pro všechny Affs: MVR jste skvělé holky:) se všema vždycka pěkně pokecám:)pokud budete někdo chtít můžem si psát přes icg:))
imagebam.com

Renesmé- My Fan art

31. srpna 2010 v 14:48 | Carlie
Tak tu máte konečně můj slibovaný fan art, Renesmé aneb podle mé fantasie:D Většinou už to znáte(Jen slušné názory-ikdyž nebudou kladné:)) Je to skenovaný takže opět mi to nevzalo všechno stínování. Zkusím to ještě vzít digitálem, ale to nevim kdy sem stihnu dát. Nejspíš zítra dopoledne:) Tak co myslíte, že takhle nějak podobně mohla vypadat Renesmé?:)
imagebam.com

New Moon, Jacob - My fan art

16. srpna 2010 v 17:37 | Carlie
Tak jsem zase jednou měla chuť něco nakreslit. Vzala jsem si knížku Nový Měsíc a nechala se inspirovat vlčkem:) VZala jsem to na téma New Moon a Jacob:) Opět říkám nejsem umělec nečekám žádné "ó" ale nechci tady ani žádné urážky. Díky za pochopení. Jen ještě malá drobnost. Posledně mi (asi Fleur) říkala, že to nemám moc vystínované. Je to vystínované ale scaner mi to nebere tak jak to je. Proto jsem to tentokrát vzala digitálem ale kvalita nic moc. No tak pište jsem zvědavá na vaše (slušné) názory:)
imagebam.com

Ashley Greene - My fan art

12. srpna 2010 v 19:00 | Carlie
Někdy na začátku prázdnin jsem kreslila Ashley Greene. Není to mistrovské dílo. Nečekám, žádné "ó" ale nečekám ani nadávky. Jestli se vám to nelíbí tak nepište nic urážlivého. Zajímá mě váš (slušný) názor :) 
imagebam.com
PROSÍM NEKOPÍRUJ!
 
 

Reklama
Reklama